English

AYDAM Hakkında Danışmanlık Prensipleri

AYDAM ticari amaç gütmeyen bir merkez olup tüm Atılım Üniversitesi personeline ücretsiz hizmet sunmaktadır.
Merkezimiz randevuyla hizmet vermektedir. Randevu alabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

1) Danışmadan en az bir-iki gün önce randevunuzu alınız.
Pazartesi ve Salı günleri gerçekleştirilecek olan danışmaların randevusu bir önceki Perşembe-Cuma günü 16.30’a kadar alınmalıdır.

2) Randevu alabilmek için:
* Size uygun olan zamanı seçin (Ayrıntıları görmek için tıklayın)

* İnternet sitemizdeki başvuru formunu doldurun ve başvurunuzu gönderin. (Başvuru formunu doldurmak için tıklayın)

* Randevu alırken herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız Yrd. Doç. Dr. İsmail Erton’a   8534 nolu dahili telefondan ya da ierton@atilim.edu.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. (AYDAM merkez bürosu ve danışmanların yerlerini görmek için tıklayınız)

  1. 1 haftada en fazla üç kez olmak üzere 90 ila 120 dakika süren danışma seanslarından yararlanma hakkına sahipsiniz. Danışman kendi programını dikkate alarak size fazladan danışma sağlayabilir. Yoğun dönemlerde, haftalık programımız oldukça hızla dolabilir, bu gibi durumlarda danışmanlık hizmeti önce başvuru yapana verilir.

  2. Eğer iki kez danışma alacaksanız, ihtiyaçlarınızı tanıması ve sürekli iletişim kurabilmeniz bakımından aynı danışmanla çalışmanız önerilir.

  3. Eğer randevu aldığınız bir danışmaya katılamayacaksanız, durumu AYDAM müdürü - Dr. Öğretim Üyesi İsmail Erton’a 8051 numaralı telefondan ya da ismail.erton@atilim.edu.tr e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

  4. Herhangi bir bilgilendirme yapmadan randevu aldığı halde danışmanlık seansına  gelmeyen personele başka bir randevu verilmeyecektir.